Stop 5G România

Rulează videoul

Membri

Pentru a deveni membru al Coaliției STOP 5G România trimiteți un mesaj la stop5gromania@gmail.com specificând inteția de aderare și contribuție, numele organizaței și numele reprezentantului legal al organizației.

Asociația PRO CONSUMATORI, reprezentată legal de dl. COSTEL STANCIU – Președinte;

Asociația ALIANȚA PĂRINȚILOR, reprezentată legal de dl. CRISTIAN FILIP – Președinte;

Asociația PRO VITA București, reprezentată legal de dl. BOGDAN STANCIU – Președinte.

Organizațiile semnatare ale memoriului STOP 5G :

  1. Asociatia pentru Libertatea Românilor, prin reprezentant  Nicolae Livada
  2. Federația Organizația Națională a Persoanelor cu Handicap din România, prin reprezentant Francisc Simon;
  3. Cooperativa Dacia Unită, prin reprezentant Valerică Bulboacă;
  4. Fundația de Dezvoltare Locală „Speranța”, prin reprezentant Elena Cucu;
  5. Fundația Inimă de Copil, prin reprezentant Anna Cristina Burtea;
  6. Fundația Institutul pentru cercetări psihosociale şi bioetică, prin reprezentant Gabriela Alexandru;
  7. Fundația pentru Copii „Sfântul Sava” de la Buzău, prin reprezentant Milea Mihail;
  8. Fundația pentru Cultură și Educație „Buna Vestire”, prin reprezentant Florin Dobrescu;
  9. Fundația Pentru Oameni, prin reprezentant Cornel Constantin;
  10. Fundația pentru Știință şi Sănătate, prin reprezentant Dorian Vorel;
  11. Fundația Romanian Children’s Appeal, prin reprezentant Mihai Tociu;
  12. Fundația Sfinții Martiri Brâncoveni, prin reprezentant Marcel Bouroș;
  13. Fundația Sfinții Martiri Brâncoveni – Suceava, prin reprezentant Nadia Pușcașu;
  14. Parohia ortodoxă „Pogorârea Sfântului Duh” – Silișcani, prin reprezentant Pr. Manolea Andrei;
  15. Asociația Adevăr și Dreptate, prin reprezentant Viorel Ene;
  16. Asociația Ajută Oamenii Prahova, prin reprezentant Pătrașcu Eduard Cătălin;
  17. Asociația Angel, prin reprezentant Eugen Lucan;
  18. Asociația APOR Suceava, prin reprezentant Valeriu Gavrilovici;
  19. Asociația ARHETIP, prin reprezentant Daniela Mihalache;
  20. Asociația Atitudinea Civică Iancu Mariana, prin reprezentant Iancu Mariana;
  21. Asociația de Atitudine și Acțiune Civică, prin reprezentant Cătălin Ioan Berenghi;
  22. Asociația Bioflora, prin reprezentant Ghetu Simona Maria;
  23. Asociația Brațe pentru CER, prin reprezentant Mircea Bejenar;
  24. Asociația Bucovina Profundă, prin reprezentant Constantin Barariu;
  25. Asociația Calea Neamului, prin reprezentant Mihai Tîrnoveanu;
  26. Asociația Cele Cinci Puncte Cardinale, prin reprezentant Alexandru Mazarache;
  27. Asociația Centrul de Cercetare și Dezvoltare AXIO, prin reprezentant Mădălina-Ștefania Apostol;
  28. Asociația Civică DREPTATE, prin reprezentant Tiberiu Galambos;
  29. Asociația Civică pentru Viață, prin reprezentant Adi-Maria Simoiu;
  30. Asociația Civitas Bacoviensis, prin reprezentant Petru Gabriel Puiu;
  31. Asociația Clubul de Turism și Ecologie Transmont Făgăraș, prin reprezentant Nicolae Mercurean;
  32. Asociația Consiliul Unirii, prin reprezentant Dragoș Șerban Popovici;
  33. Asociația Creștin Ortodoxă Mama Olga Piatra Neamț, prin reprezentant Arsene Ciprian;
  34. Asociația Creștină „Sfântul Arhanghel Mihail”, prin reprezentant Mihai Spirache;
  35. Asociația culturală „Sfântul Mitropolit Dosoftei”, prin reprezentant Remus Cojocar;
  36. Asociația Delfin – Educație și Cultură pentru Tineret, prin reprezentant Adriana Alexiu;
  37. Asociația Echilibria, prin reprezentant Maria Cristina Preda;
  38. Asociația Europa Veche – Asociația pentru Cultură, Educație și Valori Europene, prin reprezentant Mircea Pușcașu;
  39. Asociația Familia Ortodoxă, prin reprezentant Ionel Ieremia;
  40. Asociația Familiilor Catolice Vladimir Ghika, prin reprezentant Iulian Oanță;
  41. Asociația FIREŞTE, prin reprezentant Preja Horea-Alexandru;
  42. Asociația Frăția Ortodoxă Sfântul Mare Mucenic Gheorghe, prin reprezentant Dan Grăjdeanu;
  43. Asociația Heidenroslein, prin reprezentant Payer Maria Magdalena;
  44. Asociația Institutul de Cercetare și Dezvoltare a Cunoașterii Umane, prin reprezentant Florian Colceag;
  45. Asociația IOANNIS, prin reprezentant Cezar Avarvarei;
  46. Asociația Învață să Zbori, prin reprezentant Ioana Huiduc Manolescu;
  47. Asociația Juriștilor pentru Apărarea Drepturilor și Libertăților, prin reprezentant Marina-Ioana Alexandru;
  48. Asociația Liga Părinților pentru Educație, prin reprezentant Liviu Lupescu;
  49. Asociația Liga pentru Identitate Națională, prin reprezentant Paul Ghițiu;
  50. Asociația Medici pentru Consimțământ Informat, prin reprezentant Anca Nițulescu;
  51. Asociația Melidava, prin reprezentant Cristina Aoșan;
  52. Asociaţia Meșterilor Populari din Moldova, prin reprezentant Marcel Lutic;
  53. Asociația Mișcarea „Focul Dacic”, prin reprezentant Ioan Toroican;
  54. Asociația NEAMUNIT, prin reprezentant Aureliu Surulescu;
  55. Asociația Noua Dreaptă, prin reprezentant Tudor Ionescu;
  56. Asociația Oina, prin reprezentant Rodica Oltean;
  57. Asociaţia Orante, prin reprezentant Elena Dulgheru;
  58. Asociația Pacienților cu Afecțiuni Neurodegenerative din România, prin reprezentant Cristina Vlădău;
  59. Asociația Patrioții Geto Daci, prin reprezentant Sever Sărmășan;
  60. Asociaţia Părinților pentru o educație sănătoasă, prin reprezentant Cătălin Stanciu;
  61. Asociaţia pentru Apărarea familiei şi copilului, prin reprezentant Virgiliu Vlăescu;
  62. Asociația pentru Apărarea Libertăților Publice, prin reprezentant Cătălin Georgescu;
  63. Asociația pentru Dezvoltare și Intervenție Socială și Educațională, prin reprezentant Ana Apopei;
  64. Asociația pentru Respectarea Drepturilor Omului, prin reprezentant Maria Pop;
  65. Asociația pentru Revigorarea Tradiției, prin reprezentant Andrei Boambeș;
  66. Asociația pentru Toleranță în Spațiul Public, prin reprezentant Gheorghe Poleucă;
  67. Asociația Pro Decizii Informate, prin reprezentant Stoian George-Daniel;
  68. Asociația Pro Vita Bucovina, prin reprezentant Marcel Balațchi;
  69. Asociația Psaltichia, prin reprezentant Constantin Magdalena;
  70. Asociația Quasar, prin reprezentant Katalin Borbath;
  71. Asociaţia Română de Drept Umanitar Filiala Prahova, prin reprezentant Codiță Dumitru;
  72. Asociația ROST, prin reprezentant Claudiu Târziu;
  73. Asociația Scut Botoșănean, prin reprezentant Bogdan Cărăușu;
  74. Asociația Sfântul Acoperământ al Maicii Domnului Satu Mare, prin reprezentant Tiberiu Vălean;
  75. Asociația Străjerii Ortodoxiei, prin reprezentant Gabriel Apreutesei;
  76. Asociația Turism Verde-Green, prin reprezentant Constantin Șerban;
  77. C. Galeria Buhara S.R.L., prin reprezentant Norbert Hauser;
  78. C. SDGLC AUTO S.R.L., prin reprezentant Beniamin Andrei Lungu;
  79. C. SIMYBELL MON S.R.L., prin reprezentant Simona Clopoțel;
  80. C. Termochim Dezvoltare S.R.L., prin reprezentant Adrian Aciu;
  81. C. Urban Hairculture S.R.L., prin reprezentant Bica Robert-Gabriel.
Facebook Messenger